HozzájárulokNem járulok hozzáTovábbi információk

Termékek

    Karrier

    Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

    ÉRTÉKESÍTŐ (Győr)

    Építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó kereskedés, ahol minden az "otthon" felépítéséhez és felújításához szükséges termék megtalálható, csapatának bővítéséhez értékesítő munkatársat keres.

    Feladatok:

    tanácsadás, értékesítés
    vevők kiszolgálása
    adminisztrációs feladatok ellátása
    áruvédelem a bemutatóteremben

    Elvárások:

    értékesítési területen szerzett tapasztalat
    kereskedelmi érzék
    minimum középfokú végzettség
    felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
    vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás

    Előny:

    Word, Excell ismeret

    Amit kínálunk:

    dinamikus csapatmunkában való részvétel
    stabil hátterű munkáltató (23 éves múlt)
    felvételt követően betanulás

    Önéletrajzokat az info@vibi.hu e-mail címre várjuk!

    Kosárba

    Kosárba helyezve

    Betöltés...

    Hiba

    Sikertelen művelet

    Ismeretlen hiba, kérjük, próbálja újra.